Firma MARCZAK

Firma „marczak” istnieje od 1993 roku i jest rodzinną firmą w 100% Polską.

Produkujemy dzianiny w belach z najlepszych surowców takich jak: wiskoza, bawełna, poliamid, poliester oraz wiele innych. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i trendy.

Nieustanne inwestycje w park maszynowy, oraz rozwój kapitału intelektualnego dają duże możliwości w spełnianiu nawet najbardziej skomplikowanych zleceń naszych drogich klientów.

Produkujemy dzianiny jedno i dwułożyskowe, od bardzo grubych 500 g/m2 do bardzo cienkich 80 g/m2, w szerokościach od 135 cm do 205 cm. Dzianiny są ponawiane na rulony po około 15kg/szt. 

Duży magazyn pozwala na utrzymywanie szerokiego asortymentu dostępnego od razu na zamówienie naszych drogich klientów. Ponad 200 kolorów z magazynu, żakardy, reliefy, paski, druki.

Oferujemy również szeroką gamę dzianin bawełnianych takich jak dresówki, ściągacze oraz single, w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w różnych gramaturach.

Ponadto oferujemy dzianiny na szlafroki, kapelusze. Ponad 200 kolorów w wiskozie, bardzo dużo wzorów żakardów i pasków. Małe minima zamówieniowe i szybki czas realizacji to nasze główne zalety. Jako firma wspieramy różne instytucje społeczne takie jak: szkoły, harcerzy, studentów, strażaków. Od 2014 roku udzielamy również wsparcia na Święto Strażaka. Udzielamy wsparcia finansowego Panu Zbyszkowi Stefaniakowi

inwalidzie z porażeniem  mózgowym, aby mógł realizować swoje hobby i pasję jakim są długodystansowe biegi co swoją drogą jest ogromne osiągnięcie.

Wyprzedaże magazynowe nawet w najmniejszej ilości dla KAŻDEGO.

Zapraszamy

Posiadamy certyfikat ISO "Sprzedaż dzianin"

Miło nam poinformować, że innowacyjność naszej firmy została osiągnięta poprzez:
Wdrożenie innowacyjnej technologii  opartej na wynikach prac badawczych drogą do wzrostu konkurencyjności firmy.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa