O Nas

Odtwórz wideo

Witamy

Witamy na stronie polskiego producenta dzianin. W serwisie znajdziecie Państwo wszelkie informacje na temat dzianin, firmy „marczak” i naszej działalności.

Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy dzianiny. Jeśli szukałeś solidnego partnera, który będzie dbał o ciebie i twoje interesy to właśnie go znalazłeś…

Miło nam poinformować, że innowacyjność naszej firmy została osiągnięta poprzez:

  1. Wdrożenie innowacyjnej technologii  opartej na wynikach prac badawczych drogą do  wzrostu konkurencyjności firmy.
  2. Utworzono nowa usługę polegającą na badaniu splotu i gramatury dzianin dzięki zakupom sprzętu do badań.
  3. Wdrożono nowa linię dzianin wzorzystych: żakardy, reliefy
  4. Wysokiej gęstości dzianiny na stroje sportowe przygotowane do druku sublimacyjnego.

Nasza Firma

Firma „marczak” istnieje od 1993 roku i jest rodzinną firmą w 100% Polską.

Produkujemy dzianiny w belach z najlepszych surowców takich jak: wiskoza, bawełna, poliamid, poliester oraz wiele innych. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i trendy.

Nieustanne inwestycje w park maszynowy, oraz rozwój kapitału intelektualnego dają duże możliwości w spełnianiu nawet najbardziej skomplikowanych zleceń naszych drogich klientów.

Produkujemy dzianiny jedno i dwułożyskowe, od bardzo grubych 500 g/m2 do bardzo cienkich 80 g/m2, w szerokościach od 135 cm do 205 cm. Dzianiny są nawijane na rulony po około 15kg/szt. 

Duży magazyn pozwala na utrzymywanie szerokiego asortymentu dostępnego od razu na zamówienie naszych drogich klientów. Ponad 200 kolorów z magazynu, żakardy, reliefy, paski, druki.

Oferujemy również szeroką gamę dzianin bawełnianych takich jak dresówka, ściągacze oraz singiel, w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w różnych gramaturach.

Ponadto oferujemy dzianiny na szlafroki, kapelusze. Ponad 200 kolorów w wiskozie, bardzo dużo wzorów żakardów i pasków. Małe minima zamówieniowe i szybki czas realizacji to nasze główne zalety. Jako firma wspieramy różne instytucje społeczne takie jak: szkoły, harcerzy, studentów, strażaków. Od 2014 roku udzielamy również wsparcia na Święto Strażaka. 

Dresówka bawełniana, dresówki pod sublimację, singiel bawełniany, singiel wiskozowy, singiel poliamidowy, wysokiej jakości singiel pod druk sublimacyjny jak również interlok poliestrowy, dzianina sportowa łezka.

Dzianiny posiadają certyfikat OEKO TEX Standard 100 zarówno na przędzę jak i na wykończenie

Po to wszystko serdecznie zapraszamy do firmy marczak w Łodzi.

Wyprzedaże magazynowe nawet w najmniejszej ilości dla KAŻDEGO.

Posiadamy certyfikat ISO "Sprzedaż dzianin"